سبد خرید 0

چند راه برای بزرگتر نشان دادن اتاق های کوچک

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | یکشنبه 16 خرداد 1395 در ساعت 10 : 31 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

چند راه برای بزرگتر نشان دادن اتاق های کوچک

داشتن یک خانه بزرگ ممکن آرزوی بسیاری از ما باشد. امروزه معمولا اکثر خانه ها به ویژه در مناطق شهری کوچک است. اما شما می توانید با کمی خلاقیت به گونه ای خانه خود را تزیین کنید که بزرگتر نشان داده شود. در واقع دکوراسیون در نمای ظاهری و همچنین بزرگتر و یا کوچکتر نشان دادن خانه بسیار موثر است. دراین مقاله قصد داریم روش هایی را به شما پیشنهاد دهیم که به شما این امکان را می دهد تا لوازم چوبی ، سرویس خواب و مبلمان خود را به گونه ای بچینید که خانه شما بزرگتر به نظر برسد.

چند راه برای بزرگتر نشان دادن اتاق های کوچک

یکی از روش های بزرگتر نشان دادن منازل و به ویژه اتاق خواب، استفاده از آینه است. آینه به موجب انعکاس نور، موجب می شود تا در نگاه اول اتاق شما بزرگتر به نظر برسد.

استفاده از لوسترهای زیبا و چشم نواز یکی دیگر از رازهای بزرگتر نشان دادن منازل است. خانه های کوچک معمولا با چیدن لوازم چوبی نظیر بوفه و مبل به نظر پر و کوچک می شوند و همچنین اتاق خواب های کوچک با قرار گرفتن سرویس خواب ، دیگر فضایی نخواهند داشت. با آویزان کردن لوستر زیبا و همچنین نورپردازی صحیح شما می توانید نظر هر بیننده ای را جلب کنید. این موجب می شود تا خانه شما تنها به دیوارهای کناری محدود نشوند.

بهتر است از لوازم چوبی و وسایل منزل با رنگ روشن استفاده کنید. زیرا رنگ روشن موجب بزرگتر به نظر رسیدن اتاق های کوچک می شود. بنابراین در دکوراسیون منزل خود بسیار دقت داشته باشید تا بتوانید خانه کوچک خود بزرگتر نمایش دهید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()